Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.

Romana S.

lékařka, FN Brno "Hypoteční úvěr vyřízen na jedničku! Líbil se mi profesionální přístup, přehled a komplexnost finančního plánu. Kdykoliv se mohu na poradce obrátit s prosbou o radu ve financích."

Tomáš G.

KAM, Allianz pojišťovna, a.s. "Jen díky Partners Market Bystrc bydlíme :) Postavil jsem ředitele pobočky před nesplnitelný úkol, když se ke mně má banka otočila zády, a on jej nejen bravůrně vyřešil, ale navíc nabídl komplexní řešení mé bezvýchodné situace, které zajistilo celé mé rodině spokojený a klidný život."

Soňa V.

obchodní zástupce, EMCO spol. s r.o. "O finance mám komplexně postaráno a vím, že se na tým PM Bystrc můžu kdykoliv a s čímkoliv obrátit!"

Ivana L.

vedoucí účetního odd., FCC Česká republika, s.r.o. "Díky službám Partners marketu mám rozumně uložené finanční prostředky, vyřešené bankovní služby a finanční rady kdykoliv k dispozici!"

Tereza H.

podnikatelka, majitelka salonu TH "Kdykoliv potřebuji jsou tu pro mě! Od bankovní konto bez poplatků, přes zajištění přijmu rodiny až po spoření pro nás i děti!. Vyřešili jsme i firemní účty, terminály. Největší kouzla umí u hypotečních úvěrů. Doporučuji!

Bohuslava H.

spolumajitelka firmy HEMA puls, s.r.o. "Komplexní poradenství, maximální úspora, vše vysvětleno na jedničku. Řešili jsme jako osobní, tak firemní finance a pojištění a doporučuji."

Irena D.

podnikatelka, majitelka Království makronek "Není nic lepšího než starosti s financemi svěřit odborníkům a ti na PM Brno Bystrc jsou!"