Jako profesionálové nasloucháme klientům i kolegům, a díky tomu jsme o krok napřed.  Jsme Partners Brno Bystrc.

Jsme tu pro vás více jak 10 let.

Náš TÝM

Leoš Doležal

ředitel pobočky, majitel

Ve financích působí od května 2010. Po letech praxe se v lednu 2015 stal ředitelem bystrcké pobočky Partners marketu. V současné době se věnuje hlavně vedení lidí, ale jeho specializací jsou také hypoteční úvěry. Se svým týmem zajišťuje komplexní poradenství pro stávající i nově příchozí klienty a jeho pobočka patří mezi TOP pobočky Partners marketů v České republice. V roce 2019 se bystrcká pobočka pod jeho vedením zařadila mezi pobočky UniCredit Bank Expres, takže je klientům schopna nabídnout mimo kompletního portfolia Partners i kompletní portfolio UniCredit Bank. Ve volném čase rád cestuje a vaří různá tradiční i speciální jídla.

Oldřich Hloušek

VIP finanční koncipient

Ve financích působí od roku 2011. Jako VIP poradce Partners přijal v roce 2017 nabídku stát se členem perspektivního týmu bystrcké pobočky. Jeho devízou jsou nejen dlouholeté zkušenosti profesní, ale i ty životní. ☺ Mnoho let se věnoval vzdělávání, odtud pramení jeho schopnost vysvětlit a rozkrýt problematiku financí v širších souvislostech. Specializuje se na hypoteční úvěry a oblast zajištění příjmů domácnosti. Narozen ve znamení Ryb. A i když je toto znamení vnímáno spíše jako složitější, poskytuje mu pro jeho práci schopnost empatie a umění naslouchat. Jinými slovy se na Vás dokáže „naladit“ a zahrát tak přesně „na Vaši notu“. Svůj volný čas pak rozděluje mezi rodinu a hudbu, která ho provází od dětství. Je aktivní v několika hudebních seskupeních.

Martin Saňák

specialita neživotního pojištění

Na chodu bystrckého Partners marketu se podílí od roku 2015, tedy je vlastně služebně nejstarší člen týmu. Práci zahájil při studiu vysoké školy s ekonomickým zaměřením. Po úspěšném dokončení magisterského studia v roce 2017 nastoupil na pozici finančního koncipienta. Specializuje se na neživotní pojištění, jehož problematiku i mnohokrát školil. Patří mezi TOP "neživotáře" ve společnosti Partners. Pro pobočku i poradce ze sítě tedy zajišťuje audit stávajících smluv majetkového pojištění. Od útlého mládí má rád auta a věci kolem nich, tedy ve volném čase sleduje rád veškeré dění v automobilovém světě a především světě F1. Mail na neživotní odd. pobočky: nezivot.bystrc@partners.cz

Michaela Ehrenbergerová

specialista neživotního pojištění

Michaela doplnila tým v říjnu 2020, kdy nastoupila po mateřské dovolené. Vzhledem k jejím předchozím zaměstnání v bance i pojišťovně má velký přehled v segmentu pojišťovnictví a proto zajišťuje audit majetkových smluv a společně s kolegou tvoří tým "neživotářů" na naší pobočce. Jejím cílem je vždy preciznost a má dokonalý systém ve svých věcech. Proto i díky tomuto a svému nasazení přináší klientům i poradcům v rámci sítě Partners maximální servis. Mezi její TOP koníčky patří hudba, které se věnuje ve volném čase již 24 let. Mail na neživotní odd. pobočky: nezivot.bystrc@partners.cz

Lenka Rolinková

UniCredit Bank - hypoteční bankéř

Lenka doplnila tým jako hypoteční bankéř pro UniCredit Bank, tedy je součástí druhé „divize“ na naší pobočce – UniCredit Bank Expres. Její zkušenosti v bankovním sektoru jsou více jak 30 let, proto mají poradci i klienti 100% jistotu, že pokud řeší hypotéky u nás, je o ně exkluzivně postaráno. Díky jejím zkušenostem a smyslu pro detail řeší vždy vyřízení hypotečního úvěru s maximální precizností. Výhodou je i její rozhled napříč trhem. Ve volném čase ráda čte, poslouchá hudbu a cestuje.

Anna Strašáková

UniCredit Bank - osobní bankéř

Je součástí našeho týmu od dubna 2019 a stala se jeho nepostradatelnou součástí díky své svědomité péči o všechny naše klienty a jejich osobní a podnikatelské účty, o které se stará a snaží se jim zajistit maximální a profesionální servis a hlavně to, aby se u nás cítili důležití a spokojení. Nedílnou součástí její práce je i administrativa hypotečních úvěrů, která je tak důležitá pro to, aby vše fungovalo jak má. Vzhledem ke své povaze, typické pro Váhy, je totiž pečlivá, přívětivá a je sluníčkem pobočky. Studovala mediteránní studia a francouzský jazyk a když není v naší červené bance, ráda tráví svůj čas kulturou a v přírodě.

Michal Feix

UniCredit Bank - úvěrový bankéř

Služebně nejmladším členem naší pobočky je právě Michal. Ten rozšířil tým úvěrových specialistu v „divizi“ UniCredit Bank Expres. Jeho předchozí zaměstnání bylo nejprve v exekutorské kanceláři a následně v bankovním sektoru, což již naznačuje, že jeho práce musí mít určitou preciznost. Michal je asi nejpotišejším členem týmu, ale to nic nemění na jeho výborně a detailně odvedené práci. Řeší primárně hypoteční a spotřebitelské úvěry jiné než na bydlení v rámci portfolia UniCredit Bank. Ve volném čase rád chodí na výlety s rodinou, zahraje si fotbal nebo posedí s přáteli

Marie Vymazalová

Profi asistentka pobočky

Maruška se v oboru pohybuje od roku 2020. Na pobočce má na starosti kompletní administrativu a díky své pragmatičnosti a smyslu pro organizaci je nepostradatelnou členkou týmu. Náplní její práce je také tvorba klientských kampaní a vedení servisní agendy. Maruška je přirozeně pracovitá, za což nejspíš vděčí faktu, že pochází z vinařské oblasti. A odtud plyne i její láska k folklóru.