Jsme už 10 let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

Náš TÝM

Leoš Doležal

ředitel pobočky, majitel

Ve financích působí od května 2010. Po letech praxe se v lednu 2015 stal ředitelem bystrcké pobočky Partners marketu. V současné době se věnuje hlavně vedení lidí, ale jeho specializací jsou také hypoteční úvěry. Se svým týmem zajišťuje komplexní poradenství pro stávající i nově příchozí klienty a jeho pobočka patří mezi TOP pobočky Partners marketů v České republice. V roce 2019 se bystrcká pobočka pod jeho vedením zařadila mezi pobočky UniCredit Bank Expres, takže je klientům schopna nabídnout mimo kompletního portfolia Partners i kompletní portfolio UniCredit Bank. Ve volném čase rád cestuje a vaří různá tradiční i speciální jídla.

Oldřich Hloušek

VIP finanční koncipient

Ve financích působí od roku 2011. Jako VIP poradce Partners přijal v roce 2017 nabídku stát se členem perspektivního týmu bystrcké pobočky. Jeho devízou jsou nejen dlouholeté zkušenosti profesní, ale i ty životní. ☺ Mnoho let se věnoval vzdělávání, odtud pramení jeho schopnost vysvětlit a rozkrýt problematiku financí v širších souvislostech. Specializuje se na hypoteční úvěry a oblast zajištění příjmů domácnosti. Narozen ve znamení Ryb. A i když je toto znamení vnímáno spíše jako složitější, poskytuje mu pro jeho práci schopnost empatie a umění naslouchat. Jinými slovy se na Vás dokáže „naladit“ a zahrát tak přesně „na Vaši notu“. Svůj volný čas pak rozděluje mezi rodinu a hudbu, která ho provází od dětství. Je aktivní v několika hudebních seskupeních.

Anežka Hemelíková

finanční koncipient - senior

Součástí týmu Bystrckého Partners marketu se stala v roce 2022. Ve financích ovšem působí již od roku 2020. Díky bohatým zkušenostem a vysoké míře empatie a optimismu se dokáže na své klienty naladit a poskytnout jim profesionální službu od tvorby majetku, zařízení hypotečního úvěru až po zajištění příjmu. Studovala umění, z čehož vyplývá, že jí nechybí kreativita a smysl pro detail. Ve volném čase se ráda věnuje grafice nebo tráví čas s přáteli.

Martin Saňák

specialita neživotního pojištění

Na chodu bystrckého Partners marketu se podílí od roku 2015, tedy je vlastně služebně nejstarší člen týmu. Práci zahájil při studiu vysoké školy s ekonomickým zaměřením. Po úspěšném dokončení magisterského studia v roce 2017 nastoupil na pozici finančního koncipienta. Specializuje se na neživotní pojištění, jehož problematiku i mnohokrát školil. Patří mezi TOP "neživotáře" ve společnosti Partners. Pro pobočku i poradce ze sítě tedy zajišťuje audit stávajících smluv majetkového pojištění. Od útlého mládí má rád auta a věci kolem nich, tedy ve volném čase sleduje rád veškeré dění v automobilovém světě a především světě F1. Mail na neživotní odd. pobočky: nezivot.bystrc@partners.cz

Michaela Ehrenbergerová

specialista neživotního pojištění

Michaela doplnila tým v říjnu 2020, kdy nastoupila po mateřské dovolené. Vzhledem k jejím předchozím zaměstnání v bance i pojišťovně má velký přehled v segmentu pojišťovnictví a proto zajišťuje audit majetkových smluv a společně s kolegou tvoří tým "neživotářů" na naší pobočce. Jejím cílem je vždy preciznost a má dokonalý systém ve svých věcech. Proto i díky tomuto a svému nasazení přináší klientům i poradcům v rámci sítě Partners maximální servis. Mezi její TOP koníčky patří hudba, které se věnuje ve volném čase již 24 let. Mail na neživotní odd. pobočky: nezivot.bystrc@partners.cz

Lenka Rolinková

UniCredit Bank - hypoteční bankéř

Lenka doplnila tým jako hypoteční bankéř pro UniCredit Bank, tedy je součástí druhé „divize“ na naší pobočce – UniCredit Bank Expres. Její zkušenosti v bankovním sektoru jsou více jak 30 let, proto mají poradci i klienti 100% jistotu, že pokud řeší hypotéky u nás, je o ně exkluzivně postaráno. Díky jejím zkušenostem a smyslu pro detail řeší vždy vyřízení hypotečního úvěru s maximální precizností. Výhodou je i její rozhled napříč trhem. Ve volném čase ráda čte, poslouchá hudbu a cestuje.

Anna Strašáková

UniCredit Bank - osobní bankéř

Je součástí našeho týmu od dubna 2019 a stala se jeho nepostradatelnou součástí díky své svědomité péči o všechny naše klienty a jejich osobní a podnikatelské účty, o které se stará a snaží se jim zajistit maximální a profesionální servis a hlavně to, aby se u nás cítili důležití a spokojení. Nedílnou součástí její práce je i administrativa hypotečních úvěrů, která je tak důležitá pro to, aby vše fungovalo jak má. Vzhledem ke své povaze, typické pro Váhy, je totiž pečlivá, přívětivá a je sluníčkem pobočky. Studovala mediteránní studia a francouzský jazyk a když není v naší červené bance, ráda tráví svůj čas kulturou a v přírodě.

Michal Feix

UniCredit Bank - úvěrový bankéř

Služebně nejmladším členem naší pobočky je právě Michal. Ten rozšířil tým úvěrových specialistu v „divizi“ UniCredit Bank Expres. Jeho předchozí zaměstnání bylo nejprve v exekutorské kanceláři a následně v bankovním sektoru, což již naznačuje, že jeho práce musí mít určitou preciznost. Michal je asi nejpotišejším členem týmu, ale to nic nemění na jeho výborně a detailně odvedené práci. Řeší primárně hypoteční a spotřebitelské úvěry jiné než na bydlení v rámci portfolia UniCredit Bank. Ve volném čase rád chodí na výlety s rodinou, zahraje si fotbal nebo posedí s přáteli

Martina Holanová

asistentka, koordinátor back office

Součástí každého týmu je osoba, která propojuje nás a vnější svět bank a obchodních partnerů a tou je pro nás naše Martina, která je asistentkou a zajišťuje všechny papírové války odehrávající se ve finančním světě. Je velmi pečlivá, svědomitá a trpělivá. Usnadňuje nám život od října 2018, kdy absolvovala profi asistentský záškol Partners a je tedy zkušenou osobou pro veškerou administrativu a logistiku na naší pobočce. Ve volném čase se věnuje aranžování květin, dětem a rodině.

Marie Vymazalová

Profi asistentka pobočky

Maruška se v oboru pohybuje od roku 2020. Na pobočce má na starosti kompletní administrativu a díky své pragmatičnosti a smyslu pro organizaci je nepostradatelnou členkou týmu. Náplní její práce je také tvorba klientských kampaní a vedení servisní agendy. Maruška je přirozeně pracovitá, za což nejspíš vděčí faktu, že pochází z vinařské oblasti. A odtud plyne i její láska k folklóru.